Konkurs na "Najpiękniejszą dynię"

W październiku 2017r w Publicznym przedszkolu w Dobrzeniu Wielkim został ogłoszony konkurs na "Najpiękniejszą dynię". Celem konkursu było rozwijanie inwencji twórczej dzieci i rodziców w poszukiwaniu innowacyjnych rozwiązań ozdabiania dyni, umożliwienie dzieciom prezentacji własnej twórczości, zachęcenie rodziców do współpracy, rozwijanie zdolności manualnych dzieci.
Konkurs cieszył się olbrzymim zainteresowaniem wśród dzieci i ich rodziców. Na konkurs wpłynęło mnóstwo ciekawych prac. Dzieci „zaczarowały dynie” w różne postacie, np. myszkę Miki, żółwia,  Minionka, zaczarowaną karetę, bałwana, czarodzieja itp.

Wszystkie prace prezentowały szeroki wachlarz kreatywności dzieci i rodziców. Sposród wszystkich wspaniałych prac wyłoniono trzy pierwsze miejsca;

I miejsce Lena Jarząbkowska

II miejsce Lena Jagusz

III miejsce Emilia Opała

I miejsce za najciekawszy przepis na potrawę z dyni dla Natana Wąsowicza