Rozstrzygnięcie konkursu na stanowisko specjalisty

Informacja o rozstrzygnięciu konkursu na stanowisko specjalisty

w Publicznym Przedszkolu w Dobrzeniu Wielkim

Komisja powołana w celu przeprowadzenia konkursu na stanowisko specjalisty w składzie:
Przewodnicząca Komisji:

dyrektor  Publicznego Przedszkola w Dobrzeniu Wielkim –  Beata Niedworok
Członek Komisji: główna księgowa Publicznego Przedszkola w Dobrzeniu Wielkim  –  Magdalena Gandyra

Członek Komisji: nauczyciel Publicznego Przedszkola w Dobrzeniu Wielkim –  Ewa Holeksa

W dniu 21.11.2017r rozpatrzyła pod względem formalnym złożone aplikacje, a w dniu 23.11.2017r przeprowadziła rozmowę kwalifikacyjną.

W wyniku zakończenia procedury naboru na stanowisko specjalisty zostanie zatrudniona Pani  Dominika Pierskalla zamieszkała w Dobrzeniu Wielkim.

Uzasadnienie dokonanego wyboru:
Pani Dominika Pierskalla  spełnia wymagania określone w ogłoszeniu o naborze. Legitymuje się odpowiednimi kwalifikacjami do zajmowania w/w stanowiska. Pracowała na stanowisku głównej księgowej i specjalisty. Posiadana wiedza, umiejętności i doświadczenie zawodowe umożliwią Pani  Dominice Pierskalla właściwe wykonywanie pracy na stanowisku, na które została przeprowadzona procedura naboru.

Dyrektor Publicznego Przedszkola w Dobrzeniu Wielkim
                                        mgr Beata Niedworok