Cyrk O'Bimbolando

21 lutego 2018r. Przedszkolaki z Publicznego Przedszkola w Dobrzeniu Wielkim brały udział w przedstawieniu w wykonaniu artystów z cyrku O'Bimbolando. Grupę tworzą młodzi artyści cyrkowi, którzy pochodzą z Ukrainy i swe doświadczenie oraz umiejętności zdobywali w najlepszych szkołach cyrkowych tego kraju. Pokaz cyrku O'Bimbolando przebiega w taki sposób aby nasi widzowie, a także ich opiekunowie czynnie uczestniczyli w zabawie. W naszych przedstawienia stawiamy na profesjonalizm, nietuzinkowość i bezpieczeństwo. Zabawa, śmiech i aplauz widzów są dla naszych wykonawców najmilszym podziękowaniem za trud włożony w ich pracę.( źródło: ulotka reklamowa)

Nam wszystkim występy bardzo się podobały. Dzieci były zachwycone. Radość na ich twarzach świadczy, że wszystkie dzieci świetnie się bawiły.