Szkolny Klub Miłośników Biblioteki

Radość czytania

W tym roku szkolnym dzieci z naszego przedszkola brały udział w zajęciach organizowanych przez Szkolny Klub Miłośników Biblioteki.Uczennice gimnazjum pod przewodnictwem pani Sabiny Wodarz czytały dzieciom bajki i utwory znanych pisarzy i poetów.Dzieci bardzo chętnie uczestniczyły w zajęciach.Starannie dobierana literatura, dostosowana dla małych słuchaczy była dla nich źródłem wiedzy, przyjemności i rozrywki.Były bajki o zwierzętach,wesołe, humorystyczne wiersze i bajki z morałem.Dzieci bardzo szybko nawiązały kontakt z uczennicami i ich nauczycielką. Z zainteresowaniem słuchały czytanej literatury i chętnie wypowiadały się na jej temat. Spotkania te napewno wywarły wpływ na rozwijanie zainteresowań czytelniczych przedszkolaków. Dziękujemy !!!