W Bibliotece w GOK

8 października Rybki z Pszczółkami wybrały się z wizytą do biblioteki. Tematem przewodnim tego tygodnia jest świat zwierząt, dlatego też umówiliśmy się z panią Alicją na spotkanie.

Jak zawsze pani Ala była doskonale przygotowana. Czekały na nas ciekawe albumy i książki o zwierzętach i sympatyczna rozmowa na temat zwierząt. Pani bibliotekarka zadawała dzieciom pytania na temat zwierząt domowych, leśnych, dzikich, egzotycznych, a przedszkolaki świetnie poradziły sobie z odpowiedziami. Każdy mógł wybrać sobie do pooglądania album na temat zwierząt, które go interesują.

Na zakończenie spotkania bibliotekarka pani Alicja Kasprzak podarowała dla przedszkola kilka albumów o zwierzętach. Bardzo, bardzo dziękujemy.