18 grudnia 2018 r. o godz. 11.00, w siedzibie Kuratorium Oświaty w Opolu odbyła się uroczystość wręczenia przez Opolskiego Kuratora Oświaty – pana Michała Sieka i Opolskiego Wicekuratora Oświaty – pana Artura Zapałę nagród, wyróżnień oraz okolicznościowych dyplomów, uczestnikom konkursu plastycznego „Choinkowa Ozdoba” i ich opiekunom.

Następnie, zaproszone na uroczystość przedszkolaki z naszego województwa mogły zrobić sobie wspólne pamiątkowe zdjęcie oraz udekorować choinkę – zawieszając, z pomocą dorosłych uczestników spotkania, prace konkursowe, w tym własne – nagrodzone lub wyróżnione przez komisję konkursową. Uroczystość zakończyła się niespodzianką przygotowaną przez pana Michała Sieka Opolskiego Kuratora Oświaty, który zagrał na gitarze i wspólnie z dziećmi zaśpiewał ulubione kolędy.(źrodło)

Z naszego przedszkola wyróżnienie otrzymała Wioletka z grupy Motylków.