Dzień Babci i Dziadka w przedszkolu

Dla kogo ta laurka,
W słońcu, zieleni, chmurkach?
Dla kogo każda wnuczka,
Dla kogo każdy wnuczek,
Maluje dzisiaj kwiaty,
Przynosi upominek?
Dla kogo jest ten wierszyk,
I życzenia od dzieci?
Już wiecie? Oczywiście
Dla wszystkich babć i dziadków
Na świecie!

Wanda Chotomska

Dni  21 i 25 stycznia to od wielu lat daty, które na stałe wpisują się w naszych kalendarzach. W tych dniach zapraszamy wszystkie babcie i wszystkich dziadków na uroczystość do przedszkola, gdzie możemy im przekazać najszczersze życzenia. Każda grupa przygotowała swoim kochanym dziadkom wyjątkowy program artystyczny. Były kolorowe stroje, tańce, wiersze, życzenia i piosenki, a na koniec całusy, piękne laurki oraz prezenty.

Po części artystycznej był poczęstunek przygotowany przez rodziców i czas na chwilę wspólnej rozmowy i cieszenia się z bycia razem ze sobą. To wyjątkowe chwile, które dzieci będą kiedyś wspominać i opowiadać swoim wnukom.