Bal w przedszkolu

Jak co roku w Publicznym Przedszkolu w Dobrzeniu Wielkim w dniu 30.01.2018r odbył się bal przebierańców. Pojawiły się księżniczki, rycerze, bohaterowie bajek i filmów, przedstawiciele różnych zawodów i inne przebrania. To nasi przedszkolacy bawili się w przebraniach na balu karnawałowym. Przebrani byli również pracownicy przedszkola. Bal karnawałowy dla przedszkolaków to wielka atrakcja dla dzieci, dostarczającą im wielu przeżyć i radości.

Wystrój sali wprowadzał w radosny nastrój oraz zachęcał wszystkich do wesołej zabawy z wodzirejem. Korowody, kółeczka, ,,pociągi”, tańce w parach i grupach. Dużo muzyki, atrakcji, niespodzianek. I co najważniejsze, radosne uśmiechnięte twarzyczki szczęśliwych dzieci.