Akcja Zaczytani

Serdecznie zapraszam do udziału w IV edycji Wielkiej Zbiórki Książek 2018.

Zbieramy książki dla małych, średnich i dużych Pacjentów!

. Książki zostaną przekazane do placówek medycznych tworząc kolejne Zaczytane biblioteki dla dzieci i dorosłych. Zaczytanego świata i weźcie udział w akcji dołączcie doksiążki w dobrym stanie dla dzieci i młodzieży oraz “czytadła” dla dorosłych,Jeżeli mają Państwo w swoich zbiorach

Z dumą informuję, że Publiczne Przedszkole w Dobrzeniu Wielkim ponownie weźmie udział w tej ważnej akcji, w której mam zaszczyt być po raz trzeci koordynatorem.

Książki można będzie oddawać już od poniedziałku 23 kwietnia do 20 maja 2018r. w wyznaczonym miejscu w holu przedszkola.

Bardzo proszę o wpisywanie na liście imienia i nazwiska darczyńcy (i ewentualnej ilości książek) – pomoże to w późniejszym przygotowaniu imiennych dyplomów dla wszystkich wolontariuszy.

Dwa lata temu zebraliśmy 101 książek. W ubiegłym roku aż 200.

A ile będzie w tym roku?

Pamiętajmy, że każdy dar sprawia przyjemność nie tylko obdarowanemu, ale przede wszystkim ubogaca darczyńcę. Nauczmy tego nasze dzieci.

Akcję w naszym przedszkolu chciałabym szczególnie zadedykować wszystkim pacjentom onkologicznym.

Koordynator akcji w przedszkolu mgr Krystyna Łopuch

Akcja zaczytani.org objęta jest Patronatem Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego, Ministerstwa Zdrowia, Ministra Edukacji Narodowej, Rzecznika Praw Dziecka, Ministra Praw Pacjenta oraz Prezydentów zaczytanych miast.