VIII Przegląd Teatrzyków Przedszkolnych

VIII Przegląd Teatrzyków Przedszkolnych w Dobrzeniu Wielkim

26 kwietnia 2018r. w Publicznym Przedszkolu w Dobrzeniu Wielkkim odbył się VIII Przegląd Teatrzyków Przedszkolnych. W imprezie wzięło udział trzy przedszkola: Publiczne Przedszkole w Chróścicach, Publiczne Przedszkole z Zespołu Szkolno - Przedszkolnego w Kup, Publiczne Przedszkole w Dobrzeniu Wielkim. Dzieci pod okiem nauczycieli przygotowały świetne przedstawienia. Dzieci z Zespołu Szkolno - Przedszkolnego w Kup wraz z p. Darią Pieczara przedstawiły "Kozuchę Kłamczuchę". Przedszkolaki z Publicznego Przedszkola w Chróścicach pokazały "Kapryśną królewnę". W przygotowaniu scenki pomagała im p. Irena Gołębiowska. Dzieci z Publicznego Przedszkola w Dobrzeniu Wielkim do występu przygotowały p. Iwona Dużyńska i p. Sylwia Kokot. Zebranym gościom pokazały scenkę "O mądrym jeżyku i chytrym lisie". W uroczystości oprócz dziecięcych aktorów i ich opiekunów uczestniczyli zaproszeni goście. W przerwach między scenkami występowały przedszkolaki grupowo i solo. Piękny występ solowy zaprezentowała nasza baletnica Lenka.

Pani wójt Irena Weber dziękowała organizatorom za kultywowanie tradycji Przeglądów Teatrzyków Przedszkolnych. Do zobaczenia!