Piknik w przedszkolu

29 maja 2018r po raz kolejny spotkaliśmy się wraz z rodzinami na pikniku rodzinnym. Zanim zaczęliśmy wspólną zabawę dzieci ze wszystkich grup zaprosiły rodziców na krótką uroczystość w salach. Były piosenki, tańce, wiersze i podziękowania. Na koniec rodzice otrzymali przepiękne laurki i zostali zaproszeni do wspólnej zabawy w ogrodzie przedszkolnym. Zabawę prowadził Wodzirej Bartek i jak zwykle zrobił to bardzo profesjonalnie.

Porwał wszystkich do zabawy. Zarówno dzieci jak i rodziców. Ukoronowaniem zabawy był przyjazd wozu strażackiego i możliwość jego zwiedzenia. Dziękujemy wszystkim rodzicom, którzy przyczynili się do organizacji zabawy. Za piękne prezenty w postaci kuponów, za wielką atrakcję w postaci dmuchanego zamku i wiele innych. Sponsorom za pomoc i wsparcie w organizacji pikniku. Dziękujemy.