Bal w przedszkolu

Karnawał to czas, kiedy ważnym elementem tego okresu są bale. Bal karnawałowy dla przedszkolaków to dzień niezwykły, często wyczekiwany przez wiele tygodni. 18 stycznia 2019 roku w Publicznym Przedszkolu w Dobrzeniu Wielkim odbył się bal karnawałowy na ludowo. Charakter balu wyznaczył w tym roku projekt o Polsce realizowany w przedszkolu. Nauczycielki przedszkola dołożyły wszelkich starań, by wystrój sali balowej wprowadził dzieci w atmosfęrę zabawy ludowej oraz zachęcał do wesołej zabawy.

Od samego rana w przedszkolu pojawiły się kolorowe postacie. Dzieci ubrane były na ludowo. Były więc Krakowianki, Krakowiacy, Górale i  Góralki, Łowiczanki i inne ciekawe stroje ludowe.

Od samego rana dzieci miały możliwość pozowania do indywidualnych zdjęć.

W trakcie balu dzieci bawił profesjonalny wodzirej, który zachęcał wszystkich do tańca przygotowaną muzyką. Dzieci świetnie się bawiły uczestnicząc wspólnie ze swoimi paniami w tańcach oraz licznych konkursach.

Dziękujemy dzieciom i rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych strojów. Kolejny bal karnawałowy już za rok.

Bal grup młodszych

Bal starszaków cz.1