Akcja charytatywna

Przed świętami Bożego Narodzenia w Publicznym Przedszkolu w Dobrzeniu Wielkim została zorganizowana zbiórka charytatywna dla podopiecznych Domu Dziecka w Tarnowie Opolskim.

Dzięki rodzicom i ich dzieciom zgromadziliśmy bardzo dużo darów w postaci środków higienicznych, napojów i słodyczy.

Inicjatorką i koordynatorem tej akcji była pani Iwona Kołodziej. Prezenty zostały przekazane tuż przed Wigilią. Na miejscu otrzymaliśmy podziękowanie od wychowawczyni i podopiecznych Domu Dziecka. W imieniu tych dzieci serdecznie wszystkim dziękujemy. Był to niezwykle piękny i szlachetny gest wszystkich darczyńców, którzy swoją postawą przyczynili się do tego, by na twarzach dzieci zagościł świąteczny uśmiech.