Publiczne Przedszkole w Dobrzeniu Wielkim
Menu
Strona głowna  /  Programy i projekty
Programy i projekty

 

Projekt: ,,Na sportowo jest zdrowo- przedszkolny program wychowania zdrowotnego” organizowany przez Studium Prawa Europejskiego

 

Nasze przedszkole przystąpiło do projektu ,,Na sportowo jest zdrowo- przedszkolny program wychowania zdrowotnego” organizowany przez Studium Prawa Europejskiego. Jego celem jest wskazanie, jak ważną rolę w życiu przedszkolaka pełni edukacja prozdrowotna, promowanie zdrowego i aktywnego stylu życia.

 

W ramach projektu przedszkolaki wykonywać będą poszczególne zadania, a relacje z nich będzie można śledzić za pomocą naszej strony. 

 

Koordynator projektu: Iwona Niedzwiedz

 

 

 

 

Grupa ,,Motylki” w ramach projektu realizowała temat ,,Zastrzyk z witamin każdego dnia”. Przedszkolaki miały okazję przygotować samodzielnie sałatkę owocową oraz sok z marchewki i jabłka. Po wykonaniu zadania posiłki zostały omówione pod kątem wartości odżywczych, smaku oraz odpowiedniego przygotowania produktów przed spożyciem.

 

Relacja zdjęciowa - Zastrzyk z witamin każdego dnia

 

 

 

Przedszkolaki z grupy ,,Motylki” wykonały zadania dotyczące tematu ,,Szczotka, pasta, kubek…” -higiena osobista każdego dnia. Zadanie zostało zwieńczone pracą plastyczną.

 

Relacja zdjęciowa - Szczotka, pasta, kubek.....

 

 


Ostatnia aktualizacja: 2021-03-24