Wigilia w przedszkolu

Świąteczny nastrój zapanował w przedszkolu 21 grudnia 2017r, kiedy to dzieci w swoich grupach razem z paniami spotkali się na wspólnej Wigilii. Dzieci smakowały barszczyk,pierogi z kapustą i grzybami i inne smakołyki. Spotkania w każdej grupie przebiegały w bardzo miłej atmosferze, wywołując radość i uśmiech na twarzach dzieci. Takie chwile nie tylko utrwalają dzieciom znajomość tradycji i zwyczajów świątecznych,lecz również, co najważniejsze, wzmacniają bliskie i serdeczne relacje.

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia wszystkim dzieciom, ich rodzinom i przyjaciołom Przedszkola życzymy prawdziwie rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia. Aby były one wypełnione radością i miłością oraz Nowego Roku spełniającego wszelkie marzenia, niosącego optymizm, wiarę, szczęście i zdrowie.

Pracownicy przedszkola.

WESOŁYCH ŚWIĄT