Ważny komunikat

Uwaga rodzice !

W związku z wcześniejszymi informacjami dla rodziców od dnia 8 kwietnia istnieje możliwość podjęcia przez wszystkich pracowników przedszkola akcji strajkowej. Za przeprowadzeniem akcji strajkowej opowiedziało się 85% pracowników. Opiekę nad dziećmi w tym dniu zapewnia  dyrektor przedszkola – osoba nie uprawniona do strajku, który nie jest w stanie zapewnić  funkcjonowania kuchni przedszkolnej. Na podstawie powyższych informacji oraz w  sytuacji gdy dojdzie do strajku zwracam się z prośbą do wszystkich rodziców o zapewnienie w tych dniach opieki nad dziećmi i pozostawienie dziecka w domu. Przypominam również o możliwości skorzystania z zasiłku opiekuńczego za okres usprawiedliwionej nieobecności w pracy z powodu zamknięcia przedszkola (dokładna informacja na tablicy dla rodziców w holu). W związku z tym, iż sprawa akcji strajkowej jest ciągle rozwojowa bardzo proszę o śledzenie w niedzielę strony internetowej przedszkola, na której umieszczona będzie aktualna informacja o zapowiedzianej akcji strajkowej.

Za wyrozumiałość dziękuję w imieniu swoim i całego personelu.